ЗНО 2011 біологія. Онлайн тест

ЗНО 2011 біологія. Онлайн тест

Рейтинг:   / 16
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з біології.ЗНО 2011 біологія. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2011 з біології та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 60 завдань ЗНО 2011 з біології. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 60 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-50 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №51-56 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність подій  у завданнях №57-58 (побудувати вірну послідовність), нараховується 2 бали.

За кожний правильно вказаний номер елемента групи класифікації у завданнях  №59-60 (класифікувати поняття, процес або організм) нараховується 1 балл.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 84 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2011 з біології.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-50) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №51-56) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру варіанту відповіді  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення правильної послідовності подій (завдання №57-58) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

Для питань на класифікацію (завдання №59-60) ввести в клітинку кожної групи порядковий номер (одну цифру) властивості, котра найбільше пасує та натиснути кнопку "підтвердити відповідь".  

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2011 з біології! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!