ЗНО 2014 географія. Онлайн тест

ЗНО 2014 географія. Онлайн тест

Рейтинг:   / 27
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з географії.ЗНО 2014 географія. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2014 з географії та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 58 завдань ЗНО 2014 з географії. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 58 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-42 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №43-48 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну вірну відповідь у завданнях №49-52 (завдання з короткою відповіддю), нараховується 2 бали.

За кожну вірно визначену характеристику у завданнях №53-58 (множинний вибір), нараховується 1 балл.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 92 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2014 з географії.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-42) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №43-48) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру варіанту відповіді  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для числових питань  (завдання №49-52) введіть відповідь наступним чином: введіть в клітинки цифри вашої відповіді: перша клітинка - тысячи, друга клітинка - сотні, третя клітинка - десятки, четверта клітинка - одиниці вашої відповіді. Якщо який-небудь розряд у вашій відповіді відсутній - залиште його клітинку порожньою або напишіть 0. Наприклад ваша відповідь 15 тоді потрібно ввести відповідь так

"- _ _ 1 5".

Для питань з вибором вірних відповідей зі списку (завдання №53-58), оберіть 3 різних вірних (на Ваш погляд) відповіді. Порядок вибору цифр у відповідях ролі не відіграє (наприклад, комбінації відповідей "146", "461", "614" і т.д - вважаються однаковими).

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2014 з географії! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!