ЗНО 2014 всесвітня історія. Онлайн тест

ЗНО 2014 всесвітня історія. Онлайн тест

Рейтинг:   / 2
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з всесвітньої історії.ЗНО всесвітня історія 2014

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом  ЗНО-2014 з всесвітньої історії та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 56 завдань основного тесту основного ЗНО 2014 з всесвітньої історії. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 56 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-42 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №43-48 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність настання історичних подій  у завданнях №49-52, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву події нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події - 1 бал.

За кожний вірно вказаний пункт зі списку у завданнях №53-56 (обрати зі списку 3 вірних відповіді), нараховується 1 бал.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 90 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для  ЗНО 2014 з всесвітньої історії.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-42) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №43-48) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення вірної історичної послідовності подій (завдання №49-52) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

Для питань з вибором вірних відповідей зі списку (завдання №53-56), оберіть 3 різних вірних (на Ваш погляд) відповіді. Порядок вибору цифр у відповідях ролі не відіграє (наприклад, комбінації відповідей "146", "461", "614" і т.д - вважаються однаковими)

Успіхів у проходженні тесту основного ЗНО 2014 з всесвітньої історії! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!