ЗНО 2011 німецька мова. Онлайн тест

ЗНО 2011 німецька мова. Онлайн тест

Рейтинг:   / 17
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з німецької мови.ЗНО 2011 німецька мова.Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2011 з німецької мови  та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 46 завдань ЗНО 2011 з німецької мови. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 46 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-45 (тести), нараховується 1 бал.

За твір у завданні №46 бали нараховуються за кількість написаних слів. За твір до 100 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (24 бали) буде нараховано за твір довжиною 200-210 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 69 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2011 з німецької мови.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №№1-45) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" . В завданнях, де виконується аналіз тексту, для перегляду тексту натисніть на лінк "перегляд тексту".

У завданні, де потрібно написати твір (№ 46) - введіть у поле текст Вашого твору. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2011 з німецької мови! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!