ЗНО 2013 світова література. Онлайн тест

ЗНО 2013 світова література основний тест. Онлайн тест

Рейтинг:   / 8
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з світової літератури.ЗНО 2013 світова література. Основний тест. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2013 з світової літератури  та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 60 завдань основного тесту ЗНО 2013 з світової літератури. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 60 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-50 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №51-56 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність настання подій  у завданнях №57-60, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву події нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події - 1 бал.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 86 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2013 з світової літератури.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-50) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №51-56) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення вірної послідовності подій (завдання №57-60) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2013 з світової літератури! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!